Son Dakika :
Anasayfam Yap     -
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sinan OĞAN Memleketi Iğdır’da Büyük Coşkuyla Karşılandı

Sinan OĞAN Memleketi Iğdır’da Büyük Coşkuyla Karşılandı
Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları için Iğdır'a gelen Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN, Iğdır Havalimanı’nda büyük bir coşkuyla karşılandı.
06.08.2014 / 22:50

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları için memleketi Iğdır’da giden Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN, Iğdır Havalimanı’nda büyük bir coşkuyla karşılandı.

Havalimanında “Bozkurt Sinan” sloganıyla karşılanan OĞAN’a Iğdır halkı yoğun ilgi gösterdi. Geçtiğimiz günlerde TBMM’de AKP milletvekilleriyle yaşanan olay sonrası her kesimden destek gören OĞAN’a, memleketi Iğdır’da da büyük destek geldi. TBMM’de yaşanan olayla ilgili havalimanında bir açıklama yapan OĞAN, “Meclis kürsüsünde Türkmenlerin sorunlarını dile getiriyoruz. Bunun ucun AKP’ye dokunduğu için uzun süreden beri bana karşı bir hınçları vardı. Her türlü açıklarını mecliste ortaya çıkardığım için fırsatını bulsak da saldırsak düşüncesindeydiler. Mecliste de az sayıda olduğumuz bir anda 60 kişiyle saldırdılar ve cevaplarını da aldılar. Sapa sağlam Iğdır’dayız. Bu atılan yumruklar Iğdır’a atılmıştır. Iğdırlı bunun cevabını sandıkta verecektir. Verilecek her bir oy AKP’ye atılacak bir yumruktur.” dedi. OĞAN, konuşmasının ardından “Iğdır Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla birlikte çalışmalarına başlamak üzere şehir merkezine hareket etti.Etiketler:
Bu haber toplam 1969 defa okundu
YORUMLAR

igdirli.com
Copyright © 2013 Iğdırlı Medya Grubu Tüm hakları saklıdır.
IĞDIRLI.COM Yerel Haber, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı.
igdir habereqteq