Son Dakika :
Anasayfam Yap     -
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kumtepe ve Çeçen Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor

Kumtepe ve Çeçen Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor
MHP Iğdır Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen, MHP İl Başkanı Üstün Eyrice ve partililer köy ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor.
03.10.2015 / 10:41

MHP Iğdır Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen, MHP İl Başkanı Üstün Eyrice ve partililer köy ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor.

Ziyaret kapsamında Karakoyunlu ilçesine bağlı Zülfikar, Kacer, Gökçeli, Alican ve Bayat köylerini ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan Iğdır Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yakup Kumtepe, “Bizler, Iğdır’da yok olmamak için var olma mücadelesi veriyoruz. Bunun içinde, ‘Yok olmamak için Birlik olacağız’ sloganıyla yola çıktık. Artık söz konusu bu toplumun geleceği, gerisini düşünemeyiz. Mecburen bir yerde vücut bulacağız. Peki nerde vücut bulacağız. Bu vekili nereden çıkaracağız. Vücut nerede, ağırlık nerede, bu gençliğin en az 20 bin’i bir yerde vücut bulmuş, siz bunu bir yere getiremezsiniz. Bu toplumun adresi belli, nerede olduğu belli, karşıdakine de bunu iyi anlatmak lazım. Yarın öbürgüne tüm aday adaylarımızın tamamı Iğdır’a gelerek MHP’de birleşme çalışma sözü verdiler tümü geliyor. Toplumun adresini de belli ettiler. Ayrılan, kaçan yok. Bu tür yalanlara inanmayın bu bizi ve partimizi karalama politikalarıdır. Bizleri geçmiş yıllarda nasıl bölüp parçalamayı başardılarsa şimdide bölüp parçalamak için tekrar geldiler, bunun acısını 3 ay önce yaşadık. Şimdi aynı acıyı tekrar yaşamayalım. Bu seçimde bölme parçalama yok, şimdiki seçim yok etme ortadan kaldırma seçimidir. Buna alet olanlar gün geldiğinde keşke olmasaydı diyecekler ama o keşkeler artık çok geç olacak, fayda etmeyecek. Geleceğimiz olan gençlerimiz boynu bükük gezecekler. Vicdanı olanlar aklı selim olanlar yüreği nerde atıyorsa gençlerinin gönlü nerdeyse o partiye oy versinler. Bu oylar bana şahsıma yada Muharrem Çeçen kardeşime verilmiyor, bu oylar öncelikle bizim geleceğimize daha sonra da ülkenin geleceğine veriliyor. Iğdır’da birlik ve beraberliği sağlayalım çünkü başka çıkış kapımız yok.” şeklinde konuştu. Çeçen “Bizi temsil eden yere oy vermeliyiz.” şeklinde konuştu.

 

Iğdır MHP Milletvekili Adayı Muharrem Çeçen ise, “Bizler ayrım yapmadan herkesin oyuna talibiz. Bizlerde ayrımcılık yoktur. Ayrıştırma yerine kucaklamayı tercih ediyoruz. Ancak vereceğin oy seni temsil edecek mi, oy verdiğin seni ne kadar önemsiyor ve ne kadar kabullendiği önemli, seni görmüyor tanımak istemiyor ama senden oy istiyor. Bunu kimse kabul edemez. Oy vereceğin yerin seni temsil etmesi gerekiyor. Örfünü, adetini bilmesi gerekiyor. Senin sorunlarını bilmesi gerekiyor. Örneğin bir camimizin elektriği kesiliyor. Elektrik borcundan dolayı karanlıkta ibadet ediyor. Bizim vermiş olduğumuz vergilerle elektriği ödenen camiler var. Neden ayrım yapılıyor. Ticaretle uğraşan bir il olarak gümrükte birçok sıkıntımız olduğunda sorunumuzu çözen birisinin olması bizlere ve Iğdır’ın kalkınmasına, gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır. Birlik ve beraberliği sağlamak siz seçmenlerin elindedir. Sandığa gittiğinizde geleceğinize oy verin sizi görmezden gelenlere değil inancınız açısından sizi dışlayanlara, kabul etmeyenlere karşı oyunuzu MHP’ye verin” dedi.Etiketler:
Bu haber toplam 3263 defa okundu
YORUMLAR

igdirli.com
Copyright © 2013 Iğdırlı Medya Grubu Tüm hakları saklıdır.
IĞDIRLI.COM Yerel Haber, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı.
igdir habereqteq